aktualności

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WYJĄTKOWYCH WARSZTATACH,

które poprowadzi Emilia Lorens, pomysłodawczyni Kampanii na rzecz naturalnej diety w przedszkolu: www.zdrowyprzedszkolak.org

Będziemy gotować, degustować i rozmawiać o zdrowym żywieniu całej rodziny:) Gotujemy z naturalnych produktów z sprawdzonych źródeł W trakcie warsztatów dowiemy się:
  • jakie warzywa wybierać, gdzie szukać dobrych źródeł, jak przeprowadzić test na zawartość azotanów w marchewce czy świeżość warzyw, jak usuwać ewentualne zanieczyszczenia z warzyw...;
  • o wartości nasion, olejów - jak je wybierać, jak je przygotowywać... zrobimy gomasio:)
  • o sezonowości oraz naturze warzyw, produktów spożywczych, jak przygotowywać posiłki by zachować największą wartość odżywczą, jak łączyć i komponować walory smakowe jak je wzbogacać, zioła (ich właściwości lecznicze);
  • o owocach oraz o źródle wartościowego wapnia;

W trakcie warsztatów przygotujemy pełnowartościowy posiłek dla każdego uczestnika: I danie - zupa wiosenno - letnia (bogactwo sezonowych warzyw, wzbogacane kaszą); II danie - nadziewana cukinia zapiekana z warzywami + ryż brązowy z słonecznikiem oraz natką pietruszki + sałaty kolorowe z prażonymi nasionami i warzywami...; Podwieczorek: biszkopt bezglutenowy z migdałami i świeżymi owocami oraz koktajl owocowy bez mleka; Będzie również czas na zadawanie pytań i wspólną degustację przygotowanych potraw.

Zapraszamy Promocyjna cena - 150 zł tylko do 5 lipca!
Cena regularna: 200 zł/osoby
REZERWACJA:
akademia@mybeehouse.pl

KUCHNIA WIELKANOCNA-MARZEC

kolorowe mazurki wielkanocne i kartki świąteczne. Zapraszamy w sobotę 16.03 godz 10:00-12.00 grupa 4-7 lat, godz 13.30-15.30 grupa 8+ lat na świąteczne warsztaty w AKADEMII MYBEEHOUSE, Słomiana 17 koszt warsztatów 25 zł od dziecka.

koszt warsztatów 25 zł od dziecka.

Rezerwacja : akademia@mybeehouse.pl tel 784047995

ZAPRASZAMY NA SOBOTNIE WARSZTATY 02.03

UPIECZ PIZZE Z TATĄ :)
(A MAMA W TYM CZASIE CHĘTNIE ODPOCZNIE)

Zapraszamy w sobotę 02.03 godz 10:00-11.30 grupa 4-7 lat, godz 13.00-14.30 grupa 8+ lat, Koszt 15 zł od dziecka*
* Cena promocyjna

Dzieci same wyrabiają ciasto, przygotowują sos, wybierają dodatki, a potem..... upieczoną pizzę może zaniosą na obiad dla Mamy?

Warsztaty kulinarne

„Słodka bułeczka” czyli drożdżówka na drugie śniadanie

Koszt udziału 15 zł* / dziecko

  • Czwartek 21 lutego, godzina 17.00 (grupa 4-7 lat)
  • Piątek 22 lutego, godzina 17.00 (grupa 8+ lat)

*Cena promocyjana

Wielkie otwarcie

I OTWARTE WARSZTATY KULINARNE - wstęp wolny. 23.02 godz 11.00 Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: akademia@mybeehouse.pl. Serdecznie zapraszamy.